2 Червня, 2023

День

В Університеті відбувся міжнародний науковий захід за участю бразильського професора та українських правознавців

30 травня 2023 року спільними зусиллями Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та громадської організації «Харківське юридичне товариство» було організовано міжнародний науковий захід за участю бразильського професора та українських правознавців. З науковою доповіддю з теми «Вступ до бразильського конституціоналізму» виступив професор теорії конституціоналізму Державного університету Північної Парани (UENP), доктор конституційного права Університету Сан-Паулу (USP), завідувач лабораторій досліджень конституційних і політичних теорій (CPOL-LAB) Жайро Нейя Ліма (Jairo N Lima). Дискусія була...