22 Лютого, 2022

День

Звернення першого проректора Миколи Кучерявенка щодо заходів цивільного захисту Університету

Суб’єктами цивільного захисту виступають органи виконавчої влади. Залежно від ситуації та її рівня заходи реалізуються відповідно до розпоряджень державних та місцевих органів виконавчої влади. На теперішній час керівництвом України не прийнято додаткових рішень щодо впровадження особливого періоду чи воєнного стану. Ніяких рішень про евакуацію на території Харківської області та міста немає. До Університету не надходили відповідні розпорядження від управлінь цивільного захисту та ДСНС міста Харкова та області. Тому університет продовжує...