21 Січня, 2022

День

Відбулася робоча зустріч першого проректора Університету Миколи Кучерявенка з науково-педагогічним складом Полтавського юридичного інституту

Зустріч мала характер діалогу. Представники науково-педагогічного складу Інституту мали змогу поставити запитання, що стосувалися організації навчального процесу, новел у сфері надання освітніх послуг, умов праці тощо. Учасники підсумували результати роботи 2021 календарного року та обговорили основні напрямки та тенденції в діяльності на 2022-й. Було зроблено акцент на окремих положеннях стратегічного плану розвитку Університету на 2018-2024 роки.

Запрошуємо на урочисту презентацію мандату та діяльності КМЄС в Україні, і зокрема, Харківського регіонального представництва

Консультативна місія Європейського Союзу в Україні з 2014 року надає підтримку державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом стратегічних консультацій і практичної підтримки заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС та міжнародними принципами належного врядування та дотримання прав людини. Дізнавайтеся про : Напрями діяльності мандату Регіональні представництва КМЄС Діяльність та успіхи Харківського регіонального представництва Все це та ще більше цікавих подробиць ви почуєте на презентації! Коли?: 28...