5 Листопада, 2021

Збірна з черліденгу виборола нагороди на турнірі у Києві

31 жовтня-1 листопада пройшов відкритий Кубок Київської області з черліденгу. За підсумками п’яти виступів у різних номінаціях збірна команда Університету виборола 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. Незабаром спортсменки представлятимуть Університет на Кубку України. Вітаємо команду з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Співробітники Університету підготували шкільну команду до всеукраїнського турніру з правознавства

Ректорат Університету висловив подяку співробітникам Університету – завідувачці відділу наукової бібліотеки Ірині Бові, професорці кафедри теорії і філософії права Олені ДАШКОВСЬКІЙ, доценту кафедри цивільного права №1, начальнику науково-дослідницького сектору Арсену ІСАЄВУ, доценту кафедри конституційного права України Богдану МОХОНЧУКУ, асистентці кафедри державного будівництва, голові Ради молодих вчених Аліні МУРТІЩЕВІЙ та доценту кафедри державного будівництва, декану факультету адвокатури Костянтину СОЛЯННІКУ – за успішну підготовку команди Харківської гімназії №52 Харківської міської ради Харківської...