1 Листопада, 2021

День

Студентка Полтавського юридичного інституту – переможниця міжнародного конкурсу!

Вітаємо Карину ВОЙТЕНКО, Голову Ради студентського самоврядування Полтавського юридичного інституту з перемогою у трьох номінаціях у категорії “молодь” та короною на Міжнародному конкурсі східних танців «Бал Белліданс», що проходив 30 жовтня у м. Києві. Щиро пишаємося здобутками Карини та бажаємо їй успіхів і нових перемог!

Студентка Університету Ірина Лаптєва стала лауреатом міжнародного фестивалю мистецтв

21-24 жовтня в м.Одеса проводився VII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Musical Universe”. Цьогоріч мапа конкурсу представлена такими країнами: Австрія, Молдова, Білорусь, Румунія, Бразилія, Україна. Студентка 4 курсу, солістка зразкового гурту “Октет-шоу Sunrise” Ірина ЛАПТЄВА стала лауреатом І ступеню (керівник Вероніка ХАРЧЕНКО). Бажаємо успіху і нових творчих злетів!