17 Серпня, 2021

День

Завідувача кафедри міжнародного приватного права та порівняльного правознавства Університету Дмитра Лук’янова обрано членом конкурсної комісії з відбору кандидатур на посаду судді КСУ

Дмитра Лук’янова, завідувача кафедри міжнародного приватного права та порівняльного правознавства Університету, доктора юридичних наук, доцента, члена-кореспондента Національної академії правових наук України, включено до конкурсної комісії з відбору кандидатур на посаду судді КСУ щодо осіб, яких призначає Президент. Указом Президента України № 365/2021 «Питання конкурсу для відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України щодо осіб, яких призначає Президент України», затверджене Положення про проведення відкритого конкурсу з відбору кандидатур на посаду...