4 Червня, 2021

День

Напередодні Дня журналіста відбулася зустріч ректора Університету Анатолія Гетьмана та представників університетських ЗМІ із членами правління Європейської медійної спілки

Ректор Анатолій Гетьман розповів гостям про сьогодення вишу та окреслив своє бачення шляхів подолання існуючих проблем і плани на подальший його розвиток.  Анатолій Павлович також поділився досвідом реалізації в Університеті сертифікатної програми з медіа-права, яка передбачає залучення до навчального процесу професійних журналістів.   Голова Європейської медійної спілки Роман Черемський зауважив, що сьогодні медіа-сфера в Україні значно трансформувалася, а відтак існує потреба перегляду норм правового регулювання діяльності ЗМІ. Цей процес буде ефективним...