28 Квітня, 2021

День

В Університеті створено Комісію з запобігання, попередження та боротьби з сексуальними домаганнями і дискримінацією

З метою запровадження дієвого механізму врегулювання конфліктних ситуацій, пов’язаних із дискримінацією та сексуальними домаганнями у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого наказом ректора Університету  №23 від 11 січня 2021 р. (далі – наказ) створено Комісію з запобігання, попередження та боротьби з сексуальними домаганнями і дискримінацією (далі – Комісія). З наказом та Положенням «Про політику запобігання, попередження та боротьби з сексуальними домаганнями і дискримінацією в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого», затвердженим Наказом ректора №97 від 04.06.2020 р.,...

Щиро вітаємо директора Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Івана Васильовича Бенедика з 70-річчям!

Бажаємо Вам нових професійних досягнень,  міцного здоров’я, невичерпної життєвої  енергії, добробуту, щастя. Ректорат, профком, викладачі та співробітники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого