Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Вступникам > Майнор факультету юстиції для здобувачів ступеня магістра «Право та цифрові технології»

Знайомимо з майнором факультету юстиції, який впроваджується в освітню підготовку магістрів у 2023 році, є «Право та цифрові технології». Разом із ядром магістерської програми, яке окреслено стандартом вищої освіти, студентам пропонується вибудувати свою індивідуальну навчальну траєкторію шляхом обрання інноваційних дисциплін.
Сьогодні кожна сфера суспільних відносин наповнюється новим змістом. Цифрові технології, блокчейн, Е-комерціїя, маркетплейси, розрахунки картками, віртуальні активи, криптовалюта, метавсесвіт, Big Data, Fintex, електронне урядування, штучний інтелект – ці та інші явища, обумовлені розвитком цифрового середовища, які стають частиною нашого життя.
Група забезпечення майнору складається із висококласних викладачів, які пропонують сформувати індивідуальний навчальний план підготовки з таких навчальних дисциплін:

1. Право та новітні інформаційні технології
  2. Цифрові дослідження і технології
  3. Електронне урядування
  4. Обіг віртуальних активів
  5. Правові засади електронного бізнесу та Е-комерції
  6. FinTech
  7. Інформаційна безпека і комплаєнс у діяльності суб’єктів цифрової економіки
  8. Кримінально-правові аспекти новітніх технологій
  9. Фінансові послуги в цифровому просторі
  10. Право інтелектуальної власності та цифрові технології
  11. Правове регулювання цифрової економіки в ЄС
  12. Фінансовий комплаєнс в цифровому середовищі
  13. Інтернет-право Європейського Союзу
  14. НR менеджмент в ІТ.
    Майнор «Право та цифрові технології» викладатиметься на другому (магістерському) рівні факультету юстиції на денній, заочній та дистанційній формі. Остання є новою для університету та факультету сучасною формою оволодіння змістом освітньої програми, з новітнім методологічним підходом до синхронного та асинхронного навчання при вільному виборі студентом часу навчання (про особливості цієї форми буде далі).