Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Зразковий колектив «Октет-шоу Sunrise» НЮУ імені Ярослава Мудрого став лауреатом Гран Прі у II Всеукраїнському конкурсі «Музика осені»

Зразковий колектив «Октет-шоу Sunrise» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у складі Лаптєвої Ірини, Більченко Анастасії, Івченко Анастасії, Петракової Олександри та Тарабріної Марії під керівництвом Харченко Вероніки стали лауреатами Гран Прі у II Всеукраїнському конкурсі «Музика осені» у номінації «Вокал», 6 вікової категорії.

Цьогоріч у конкурсі брали участь три країни: Україна, Македонія та Словаччина. Усі номери були розділені за номінаціями театр, хореографічне мистецтво, вокал, інструментальний напрямок та циркове мистецтво.

Також за високий професіоналізм у вихованні талановитої молоді, розвиток національного мистецтва та сприяння проведенню II Всеукраїнського відкритого конкурсу «Музика осені» журі конкурсу відзначило подяками:

▪️ Ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Гетьмана Анатолія Павловича;
▪️ Директора палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Галенко Ігоря Леонідовича;
▪️ Керівника зразкового колективу «Октет-шоу Sunrise» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Харченко Вероніку Юріївну.

Вітаємо наших талановитих дівчат із перемогою, зичимо вам нових успіхів та бажаємо подальших великих звершень у світі музики! Також щиро дякуємо всьому керівництву Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, бо завдяки вашій праці, навіть у найважчі для країни часи, наші студенти продовжують співати і досягати успіхів!