Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Здобувачі 1-2 курсів Факультету прокуратури відвідали один із музеїв прокуратури України!

Етимологія терміну “прокурор” говорить про його запозичення з французької мови, що в перекладі означає “уповноважений”!

Становлення та розвиток інституту прокуратури завжди залежало від системи права, форми кримінального процесу та судочинства на відповідному етапі розвитку!

Відповідні історичні етапи розвитку інституту прокуратури існують і в Україні! Саме це та багато іншого дізналися наші студенти під час ознайомчого візиту!

Дякуємо за таку можливість та слідкуйте за соціальними мережами факультету прокуратури, бо попереду у нас не менш цікавіші заходи! Все буде Україна!

Телеграм канал
Інстаграм