Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Завершився онлайн-курс ‘Artificial Intelligence and the Future of Human Security’

В рамках співробітництва Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Лондонського університету SOAS з 3 квітня по 9 травня 2023 року тривав курс лекцій під назвою ‘Artificial Intelligence and the Future of Human Security’ від Професора Аршина Адіб-Могаддам (Лондонський університет SOAS, співдиректор Центру майбутнього штучного інтелекту SOAS) та Професора Джейсона Бабхак Мохагег (Коледж Бебсона, США, директор Програми майбутніх досліджень).

Показовим є те, що студенти, аспіранти та викладачі Університету проявили активну зацікавленість курсом й брали активну участь у обговоренні актуальних питань підсумкової лекції.