Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Права людини та демократія як фундаментальні основи українського конституціоналізму»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Права людини та демократія як фундаментальні основи українського конституціоналізму» (ХVI Тодиківські читання), яка відбудеться 24 листопада  2023 року (початок о 10.00).

Формат роботи конференції: онлайн-засідання в порядку обговорення найкращих тез наукових доповідей та повідомлень відібраних Оргкомітетом.

Організатор конференції – кафедра конституційного права України.

Робочі мови конференції: українська; англійська.

🔷Для участі у конференції необхідно до 5 листопада  2023 року надати в організаційний комітет тези наукових доповідей і повідомлень шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті www.tchytannya.org.ua.

+38 (057) 704-92-89 – кафедра конституційного права України.

Телефонувати з понеділка по п’ятницю з 11.00 до 13.00.

Берченко Григорій Валерійович

Ткаченко Євгеній Володимирович