Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Адвокатура України: сучасний стан та перспективи розвитку»

До участі у конференції запрошуються представники національних та зарубіжних вищих навчальних закладів,  адвокати, судді, прокурори, слідчі, інші практикуючі юристи, аспіранти, здобувачі, студенти та курсанти .

За результатами конференції всі учасники отримають електронний збірник матеріалів конференції.

Для участі у конференції необхідно до 25 листопада 2023 року (включно):

1. надіслати на електронну скриньку оргкомітету тези доповіді;
  2. заповнити заявку на участь у конференції за посиланням

Збірники тез буде надіслано учасникам на електронну адресу, вказану у заявці.

Робота конференції проходитиме по наступних тематичних напрямках:

• актуальні проблеми організації та діяльності інституту адвокатури та надання професійної правничої допомоги;
  • актуальні проблеми організації та діяльності судової влади в Україні;
  • адвокатура у період воєнного стану в Україні;
  • адвокатура у системі кримінальної юстиції;
  • зарубіжний досвід організації та діяльності адвокатури.

Офіційні мови конференції: українська, німецька, англійська

Форма участі: он-лайн на платформі Zoom/YouTube