Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо студентів 4-го курсу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройти конкурсний відбір для проходження виробничої практики в приватному секторі

Важлива інформація:
Кінцева дата прийому заяв на реєстрацію у конкурсі – 01.12.2023 р.

Формат проходження практики очний, окрім вказівок на інші формати проходження практики під назвою юридичної компанії.

Розподіл на місця практики після проходження конкурсу замінює ваше попереднє обране місце практики автоматично!

Практика в приватному секторі:

Адвокатське об’єднання «Шкребець та партнери» (м. Київ та м. Харків)

Юридична фірма Gracers (м. Київ)

Адвокатське об’єднання ADVANQ (м. Київ)

Юридична фірма MamunyaIP (м. Київ)

Формат проходження практики – очний/дистанційний.

Юридична компанія Moris (м. Київ)

Юридична фірма «AURUM» (м. Київ)

Формат проходження практики – дистанційно.

Юридична компанія «Прасолов та Партнери» (м. Харків)

Адвокатське об’єднання «вСуді» (м. Харків)

Адвокатське бюро «Дмитра Ципліцького» (м. Харків)

Увага, вимоги до конкурсантів на практику в приватному секторі різняться, просимо досліджувати їх окремо у гугл формі!

Протягом 3-х робочих днів з кінцевої дати прийому заяв (01.12.2023 р.) відділ кар’єрної підтримки та працевлаштування Центру рекрутингу, маркетингу та комунікації Університету повідомить про результати конкурсу, надіславши відповідні листи на електронні пошти конкурсантів. Після отримання листа конкурсанти, які пройшли відбір, мають у відповідь протягом 3-х робочих днів з моменту отримання надіслати листа з підтвердженням можливості проходження практики у юридичній фірмі або співбесіди у юридичній фірмі. У випадку відсутності підтвердження у встановлений строк кандидатура знімається!

Зверніть увагу, з метою ідентифікації конкурсантів все листування здійснюється через електронну корпоративну пошту Університету – @nlu.edu.ua. Заяви, подані із зазначенням іншої електронної пошти, не будуть розглядатися.

Для запитань та консультацій
career.dep@nlu.edu.ua

Щоб бути в курсі усіх новин про стажування, практику та працевлаштування підписуйся на канал відділу кар’єрної підтримки та працевлаштування НЮУ.