Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо на OFFLINE екскурсію Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого

Поки ви старанно навчаєтесь та готуєтесь до іспитів, ми пропонуємо чудовий спосіб відволіктися від шкільних буднів та запрошуємо вас на OFFLINE екскурсію Університетом.

Під час екскурсії ви познайомитеся з матеріально-технічною базою, можливостями для якісного навчання та дозвілля, а також матимете можливість відвідати:

• Навчально-бібліотечний корпус;
  • Криміналістичний полігон;
  • Музей криміналістики;
  • Картинну галерею;
  • Музей історії Університету;
  • Відділ рідкісних книг та ще багато чого цікавого!

А також в кожного буде можливість поспілкуватися з представниками відбіркових комісій інститутів та факультетів.

Реєструйся на екскурсію за посиланням

Розкрийте для себе світ права та проведіть незабутній день у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого!

До зустрічі в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Ми чекаємо саме на тебе!