Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Юридична відповідальність військовослужбовців та працівників правоохоронних органів  в умовах воєнного стану»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Юридична відповідальність військовослужбовців та працівників правоохоронних органів  в умовах воєнного стану», яка відбудеться 26 січня 2024 року у змішаному форматі.

Початок заходу о 14.00.

Питання для обговорення:

1. Адміністративна відповідальність військовослужбовців та працівників правоохоронних органів в умовах воєнного стану;

2. Дисциплінарна відповідальність військовослужбовців та працівників правоохоронних органів в умовах воєнного стану;

3. Кримінальна відповідальність військовослужбовців та працівників правоохоронних органів в умовах воєнного стану;

4. Особливості здійснення кримінального провадження щодо військовослужбовців та працівників правоохоронних органів в умовах воєнного стану.

Порядок роботи конференції

Посилання на захід у ZOOM

Код доступу: 9TDRH8

Організатори заходу:

• Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
  • Військово-юридичний інститут
  • Кафедра адміністративного права
  • та адміністративної діяльності
  • Кафедра кримінально-правової політики
  • Кафедра кримінального процесу
  • Institute of Professional Development (Словакія, м.Братислава)
  • Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка
  • Запорізький національний університет
  • Донецький університет внутрішніх справ
  • Асоціація міжнародного освітнього та наукового співробітництва

Координатор заходу – Юлія Мех, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Телефон для довідок: 066-326-33-88.