Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > За даними «uniRank University Ranking» Університет увійшов до ТОП 27 найпопулярніших ЗВО України в мережі інтернет

За даними «uniRank University Ranking» Університет увійшов до ТОП 27 найпопулярніших ЗВО України в мережі інтернет.

Рейтинг uniRank University Ranking, раніше відомий як 4ICU, позиціонує себе, як неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення та популярність вишів в інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників, зібраних з авторитетних джерел (Moz Domain Authority, Majestic Referring Domains, Similarweb Global Rank), а також кількість підписників та популярність cторінок ЗВО в соціальних мережах.

Сайт 4icu (Four International Colleges & Universities) – база даних, що систематизує відомості про навчальні заклади 200 держав.

Оновлення сайту Університету та активний розвиток сторінок в соціальних мережах дало можливість увійти до когорти Університетів України, які найкраще представлені в мережі інтернет.

Зокрема Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого має наступні показники представлення в соціальних мережах серед 194 ЗВО України:

Facebook – 17 місце з 16000 підписників;

Youtube – 8 місце та 6900 підписників;

Instagram – 8 місце та понад 14000 підписників;

Twitter – 8 місце з 674 підписниками;

Telegram – 5 місце з 6190 підписників.

Ці та інші вебометричні показники дозволили Університету зайняти 27 місце серед 194 ЗВО України.

Дякуємо всім, хто доєднався до сторінок Університету та став частиною цього досягнення. Ми будемо й надалі ділитися корисною інформацією для університетської спільноти, випускників та вступників до Університету тож запрошуємо доєднатися до наших сторінок:

Інстаграм

Телеграм