Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > З глибокою скорботою повідомляємо про те, що на 56-му році пішла з життя завідувачка кафедри кримінальної юстиції Ольга Георгіївна Шило

Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з глибокою скорботою повідомляє про те, що 4 червня 2022 року на 56-му році несподівано пішла з життя чудова педагогиня, видатний науковець і чуйна, сердечна людина – Ольга Георгіївна Шило.

Вона понад 20 років життя присвятила нашому Університету, виховала не одне покоління справжніх фахівців своєї справи. Член-кореспондент Національної академії правових наук України, завідувачка кафедри кримінальної юстиції Університету, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор юридичних наук, професор –  Ольга Шило зробила вагомий внесок у розвиток науки не лише нашого ЗВО, а й України в цілому.

Її життєвий шлях – зразок людської гідності, працелюбства, уміння знайти шлях до серця кожного студента, щоб прищепити йому любов до обраної справи та вміння підкорювати професійні вершини.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким з нагоди тяжкої втрати. Світла пам’ять про Ольгу Шило назавжди збережеться в наших серцях.