Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Випускникам курсу для магістрів «Міжнародні стандарти прав людини у кримінальному праві» (проєкт CRIMHUM Erasmus+)

Alumni Residence – нова ініціатива на платформі курсу для магістрів «Міжнародні стандарти прав людини у кримінальному праві», що реалізується кафедрою кримінального права Університету. Її створення покликано формувати стійкі зв’язки між учасниками спільноти CrimHum. Випускники програми мають можливість продовжити поглиблювати знання з міжнародних стандартів прав людини у кримінальному праві, ділитись правовим практичним досвідом та залишатись у тісній комунікації між собою.

30 травня 2023 року Alumni Residence гостинно вітає із проєктом «War&Humanity» Ірину Іванків,  досвідчену фахівчиню у сфері прав людини та верховенства права, науковицю та дослідницю у галузі прав людини з більш ніж десятирічним досвідом координації загальнонаціональних та міжнародних проєктів з реформування сектору юстиції, вищої освіти, моніторингу дотримання прав людини та документування їх порушень, координаторку проєкту для підтримки правозахисників у регіоні Європи та центральній Азії в Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, викладачку Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Ініціативною групою випускників проведено підготовчу роботу до діалогу із Іриною Іванків, опрацьовано релевантні джерела за темою зустрічі, підготовлено питання до серії «Q&A» та направлено їх до пріоритетного обрання спільноті CrimHum. Програма заходу «War&Humanity»  знаходиться за посиланням.

Випускники курсу, які ще не встигли доєднатися до резиденції, мають можливість зареєструватись для участі за QR-кодом на постері / у відео або за посиланням.

До зустрічі!

#CrimHum