Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Випускник Університету Олексій Курцев, голова Благодійної організації «Український благодійний Альянс» вчергове передав гуманітарну допомогу для Університету

Сьогодні за підтримки ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолія Гетьмана, проректора з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Юрія Барабаша та випускника нашого Університету, голови благодійної організації “Український благодійний Альянс” Олексія Курцева, Університет отримав чотири бензинових генератори потужністю 2,8 кВт.

Ректор Університету подякував Олексію за плідну співпрацю у реалізації проєктів, надання допомоги Гуманітарному штабу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та особистий внесок у забезпечення життєдіяльності Університету у період воєнного стану в Україні. А також нагородив його Почесним знаком (орденом) III ступеня Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Пишаємося нашими випускниками!