Всеукраїнський антикорупційний муткорт (ВАМ*) 3.0 повертається!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Всеукраїнський антикорупційний муткорт (ВАМ*) 3.0 повертається!

ВАМ* – це перший в Україні освітній проєкт, спрямований на підвищення обізнаності студентів щодо проблеми корупції в Україні та вдосконалення не лише теоретичних знань, а й практичних навичок з кримінального права та процесу під час розслідування корупційних злочинів.

З 2021 року ми зібрали більше 658 учасників на різних етапах змагань, а ви готові стати частиною ВАМ* 3.0?

Дата: 16-18 листопада у м. Львів на базі Українського Католицького Університету.

Партнери ВАМ* 3.0: НАБУ, НАЗК, УКУ, ВАКС, UNDP та EUACI

Етапи проведення:

1. Реєстрація команд — до 23:59 8 жовтня
 2. Вирішення ситуаційного кейсу командою (Обвинувачення і Захист) — до 23:59 18 жовтня
 3. Обшук
 4. Судове засідання – розгляд питання щодо спеціальної конфіскації
 5. Судові дебати (фінал)

Нагадуємо, що за результатами вирішення ситуаційного кейсу обрані 10 команд із усієї України будуть запрошені до Львов

Участь безкоштовна. Для команд, обраних для проходження до офлайн етапу, покривається проїзд, проживання та харчування на період проведення ВАМ*3.0.

Приєднуйтесь до нас у боротьбі з корупцією і будьте частиною змін!

Всеукраїнський антикорупційний муткорт організовано НАБУ, НАЗК, ВАКС, САП, УКУ за сприяння ПРООН в Україні у межах проєкту EU4Recovery за фінансової підтримки ЄС та за підтримки EUACI, провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується МЗС Данії.

#ВАМ#НАБУ#НАЗК#EUACIsupport#UNRPP