Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Міжнародна наукова конференція “Overcoming the Paradox of Mediation: Challenges, Ideas, and Good Practices” та Міжнародний студентський турнір з медіації INADR

Юридичний факультет Університету Миколаса Ромеріса спільно з Міжнародною академією вирішення спорів (INADR) та іншими партнерами запрошує викладачів та студентів взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Overcoming the Paradox of Mediation: Challenges, Ideas, and Good Practices” та Міжнародному студентському турнірі з медіації INADR, які відбудуться 21-25 листопада 2023 року в Університеті Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва).

Конференція покликана зібрати провідних міжнародних експертів для обговорення проблем сучасної медіації та пошуку шляхів їх вирішення. Ключовими спікерами заходу стануть видатні, всесвітньо відомі експерти з медіації Giuseppe de Palo (США) та Nadja Alexander (Сінгапур). На конференції також виступлять всесвітньо визнані експерти з питань медіації з Литви, Польщі, Словаччини, Австрії, Латвії, Греції, Болгарії, України, Великої Британії, Ізраїлю, США та інших країн.

Програма конференції буде опублікована найближчим часом.

Реєстрація на конференцію вже відкрита за посиланням

Участь у конференції безкоштовна, але кількість учасників суворо обмежена. Реєстрація на конференцію відкрита до 17 листопада 2023 року або до досягнення максимальної кількості учасників.

Після конференції відбудеться інтенсивне навчання студентів навичкам медіації та вирішення спорів. Решта днів будуть заповнені конкурсними раундами, під час яких команди змагатимуться у рольових іграх з медіації. Зважаючи на зростаюче значення медіації в усьому світі, цей міжнародний конкурс покликаний допомогти молодим фахівцям та студентам краще зрозуміти процес медіації та мирного вирішення конфліктів. Головна відмінність цього Турніру від інших полягає в тому, що він вимагає від учасників виступати не тільки в ролі адвокатів та клієнтів, але й, що не менш важливо, в ролі медіаторів.

Реєстрація на Турнір відкрита до 15 жовтня 2023 року.

Ключова інформація, регламент Турніру та реєстрація доступні за посиланням

У разі виникнення будь-яких запитань, запрошуємо вас зв’язатися з prof. dr. Agnė Tvaronavičienė, завідувачкою лабораторії медіації та сталого вирішення конфліктів Університету Миколаса Ромеріса, електронною поштою a.tvaronaviciene@mruni.eu для отримання додаткової інформації та подальших рекомендацій.