26 вересня
15.00 – 17.00 (за Київським часом)
Що чекає на дослідників у темних водах наукових пошуків? Як писати аргументовано, ясно та привабливо? Як планувати та структурувати дослідження? Як описувати методологію? Як дати своїй статті точну назву, що водночас привертає увагу? Куди відправити результати наукових досліджень для опублікування? Що будуть оцінювати рецензенти?
Усі підводні камені, факапи й знахідки, якими наші спікери готові відверто поділитися, будуть доступні учасницям та учасникам цього воркшопу для молодих дослідників.
Захід проводиться Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого у партнерстві з Національною академією правових наук; ця подія також є частиною проекту Центр Досконалості Жана Моне “Європейські фундаментальні цінності в цифрову еру”, 101085385 – EFVDE – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH, що фінансується Європейським Союзом.
Наші спікері:
- Наталія Філатова-Білоус, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри цивільного судочинства, арбітражу та міжнародного приватного права та провідна спеціалістка Центру права, етики та цифрових технологій Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (Україна).
Тема виступу: ”Як обирати і формулювати тему своєї статті?”
- Петро Сухорольський, кандидат юридичних наук, доцент кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук, Національний університет “Львівська політехніка” (Україна).
Тема виступу: ”Каркас дослідження: як написати ґрунтовну наукову статтю”.
- Богдан Карнаух, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (Україна), спів-директор спільної магістерської програми “European and International Business Law”.
Тема виступу: ”Не боятися бути зрозумілим: про доступну мову правничих текстів”.
- Айсел Омарова, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (Україна) та запрошена дослідниця Уорікського Університету (Великобританія). (aisel_omarova)
Тема виступу: ”Як обрати журнал для публікації дослідження?’‘
- Юлія Размєтаєва, кандидатка юридичних наук, керівниця Центру права, етики та цифрових технологій та доцентка кафедри прав людини та юридичної методології Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (Україна) та запрошена дослідниця в Уппсальському університеті (Швеція).
Тема виступу: ”Що оцінюють рецензенти в процесі подвійної сліпої перевірки статті?”
Модератори заходу:
- Богдан Карнаух, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (Україна), спів-директор спільної магістерської програми “European and International Business Law”
- Юлія Размєтаєва, кандидатка юридичних наук, керівниця Центру права, етики та цифрових технологій та доцентка кафедри прав людини та юридичної методології Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (Україна) та запрошена дослідниця в Уппсальському університеті (Швеція).
Реєсстрація на захід за посиланням