uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Студентки університету Владислава та Марина Алексіїви стали 8-кратними чемпіонками Європи з синхронного плавання

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студентки університету Владислава та Марина Алексіїви стали 8-кратними чемпіонками Європи з синхронного плавання

🔹 Збірна команда України з синхронного плавання провела найуспішніший чемпіонат Європи за всю історію своїх виступів!

🔸 Хочемо привітати наших дівчат – олімпійських чемпіонок та студенток факультету юстиції Владиславу та Марину Алексіївих! Чемпіонат для них став «золотим» в прямому сенсі цього слова! Дівчата вперше були представлені у довільному дуеті та ця перемога стала для них другою особистою на змаганнях. За виступ наші синхроністки отримали 92,8538 бали та принесли команді сьому золоту медаль.

🔹 А також у складі збірної України разом із Мартою Федіною, Веронікою Гришко, Олесею Дерев’янченко, Ангеліною Овчинніковою, Валерією Тищенко та Анастасією Шмоніною їм вдалось пройти вісім фіналів та отримати вісім золотих медалей і перше загальнокомандне місце!

🔸 За свій неймовірний виступ Українки набрали 94.1000, тим самим довівши, що вони найсильніші на континенті!

🔹 «Вітаю всю команду на чолі зі Світланою Саідовою з фантастичним виступом в Римі. Це – найкращій результат за всю історію участі нашої збірної на чемпіонатах Європи! Пишаюся кожною із вас і дякую за те, що гімн України лунав щодня на арені змагань», – привітав президент Федерації України з синхронного плавання Ігор Лисов наших русалоньок.