Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Доцента кафедри цивільного права Мороза Миколу було обрано членом Вищої ради правосуддя

15 серпня Верховна Рада України обрала на посаду члена Вищої ради правосуддя доцента кафедри цивільного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Мороза Миколу Володимировича.

Вітаємо нашого колегу з обрання на високу та відповідальну посаду. Бажаємо нових успіхів та плідної праці на благо народу України.

Нагадаємо, що вища рада правосуддя (ВРП) — колегіальний, незалежний конституційний орган державної влади та суддівського врядування, який діє в Україні на постійній основі для забезпечення незалежності судової влади, її функціонування на засадах відповідальності, підзвітності перед суспільством, формування доброчесного та високопрофесійного корпусу суддів, додержання норм Конституції і законів України, а також професійної етики в діяльності суддів і прокурорів.