Відбувся вебінар «Порядок документування хакерів»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбувся вебінар «Порядок документування хакерів»

На Факультеті слідчої та детективної діяльності в рамках освітнього проекту «Поліцейське розслідування» відбувся вебінар на тему: «Порядок документування хакерів».

Лекцію прочитав один з найдосвідченіших фахівців управління протидії кіберзлочинам в Харківській області Департаменту кіберполіції (міжрегіональний територіальний орган) Національної поліції України.

На вебінарі були присутні майже 100 здобувачів вищої освіти. Під час дискусії усі бажаючі змогли отримати відповіді на питання щодо специфіки документування та розслідування кіберзлочинів, вчинених членами злочинної організації.