Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбулася зустріч студентів Університету з випускником Міжнародно-правового факультету Університету та Оксфордського університету Олександром Свиридом

17 листопада 2023 року відбулася зустріч студентів з випускником Міжнародно-правового факультету – Олександром Свиридом. Тема зустрічі: «Професійна еволюція у юридичному консалтингу і комплаєнсі в Україні та за кордоном».

Олександр Свирид після закінчення факультету, вступив в Оксфордський університет – магістр з європейського права та порівняльного правознавства. Після закінчення університету працював юрисконсультом у банківській та фінансовій практиці провідної світової юридичної фірми Baker & McKenzie в Києві, директором та бізнес-радником в юридичному офісу  у Женеві. Наразі – старший партнер з питань відповідності та керівник команд у Credit Suisse у  швейцарському глобальному банку.

Студенти, під час зустрічі, дізналися що таке юридичний комплаєнс та юридичний консалтинг, в чому різниця між комлаєнсом в Україні та за кордоном; як обрати ефективні методи для комплаєнсу. О. Свирид розповів його шлях навчання на факультеті та подальшого вибору професії, надав рекомендації як визначити чим займатись в житті, а також розповів про досвід роботи у топових юридичних фірмах.

Зустріч видалась дуже інформативною та цікавою. Ми й надалі будемо співпрацювати з випускниками нашого закладу.