Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбулася зустріч студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з випускником Міжнародно – правового факультету – Сергієм Гришко

28 листопада 2023 року відбулася зустріч студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з випускником Міжнародно – правового факультету – Сергієм Гришко (керівником адвокатського бюро «Queritius» у Києві, який має більш ніж 20-річний досвід роботи в міжнародного арбітражу та правозастосування) на тему: «7 факультет- 25 років по тому: чи справдилися кар’єрні очікування?».

Зустріч зібрала багато студентів, і це не дивно, адже кожна амбіційна людина прагне до пізнання нового та саморозвитку.

С. Гришко розповів про свій шлях в юриспруденції, як починав працювати в Міністерстві юстиції та цікавився міжнародним арбітражем. Студенти мали змогу дізнатися про дипломатичний захист майна в міжнародному праві, договори про захист інвестицій, Україну в інвестиційному арбітражі. Для здобувачів освіти старших курсів доповідь була особливо пізнавальною.

Випускник також зупинився на перспективах майбутнього у міжнародному праві. Надав поради студентам як досягти успіху, а саме – бути приємною людиною; розуміти, що сучасне життя побудоване на командній грі; мати здорові стосунки з колегами та керівництвом; вміти спілкуватися з клієнтами та дійсно надавати корисні, змістовні консультації; увага до документів та дрібниць; бути гарним юристом, мати знання; якщо плануєте працювати в приватному бізнесі, розвивати свій особистий бренд; пам’ятати про етику під час роботи тощо.

Далі буде. Слідкуйте за інформацією на офіційній сторінці факультету або звертайтесь до представників студентського самоврядування, щоб не пропустити наступну зустріч.