Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Від імені всієї університетської родини щиро вітаємо проректора з навчально-виховної роботи та соціального розвитку Університету Олексія Нестеровича з днем народження!

Колектив знає вас як прогресивного, справедливого і зацікавленого керівника, чуйну людину з великим добрим серцем та талановитого спортсмена. Своєю професійною діяльністю і ставленням до людей ви примножуєте славу Університету, подаєте гідний приклад студентству, надихаєте на добрі справи колектив.

З початку повномасштабного вторгнення ви об’єднали навколо себе команду однодумців, волонтерів з єдиною метою – безкорисливо допомагати людям. За цей час волонтерська команда підтримала матеріально й психологічно сотні українців: військових, цивільних, жінок, дітей, літніх та інвалідів. Завдяки цій титанічній роботі багатьом людям було значно легше пережити страшні періоди війни, а іноді й просто вижити.

Олексію Сергійовичу, ми пишаємося тим, що працюємо з вами в одному колективі і маємо змогу робити єдину справу. У цей особливий день зичимо вам мирного неба, щастя, благополуччя, професійних успіхів і сімейного затишку. Нехай доля буде до вас прихильною й за всі добрі справи відплатить сторицею!

Колектив Університету