Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Важливий крок у посиленні взаємодії співпраці криміналістів та судових експертів, активізації подальшого розвитку та формування Харківської криміналістичної школи в сучасних умовах війни

💼 5 жовтня 2023 року
в межах реалізації меморандуму про співробітництво та взаємодію між Національним науковим центром «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» Міністерства юстиції України та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого буоло проведено робочу зустріч Директора Центру Сергія Тюлєнєва із в.о. завідувача кафедри криміналістики Університету, доктором юридичних наук, професором Віктором Шевчуком.

На сьогодні ННЦ ІСЕ є провідною та визнаною установою у сфері судових експертиз, як в Україні, так і в Європі та інших передових країнах світу. Центрі працюють відомі науковці та професіонали, висококваліфіковані експерти, які проводять судові експертизи та експертні дослідження. В реаліях сьогодення ННЦ ІСЕ відіграє ключову роль у забезпеченні якості правосуддя та об’єктивності судових рішень, забезпечення національної безпеки та оборони держави в умовах воєнного стану, здійснює проведення судових експертиз та експертних досліджень. Центр активно проводить наукові дослідження, займається інноваційними розробками та впровадженням їх у практику судово-експертної діяльності, які спрямовані на створення надійної доказової бази у розслідуванні воєнних злочинів, а також задля забезпечення законності, справедливості та високого рівня довіри до судової системи України. ННЦІСЕ | Національний науковий центр «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса».

В ході зустрічі Директор Центру Сергій Тюлєнєв разом із першим заступником директора Ганною Спіциною та заступником директора з експертної роботи Андрієм Лубенцовим обговорили професором Віктором Шевчуком важливі питання взаємодії та подальшої співпраці між НЦЦ ІСЕ та кафедрою криміналістики Університету .

Головна мета зустрічі – активізації співпраці та посилення взаємодії НЦЦ ІСЕ та кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Університету . Співпраця та взаємодія спрямована на обʼєднання зусиль партнерів у напрямі системного, конструктивного та взаємовигідного
співробітництва з метою ефективного використання потенціалу Центру та кафедри для забезпечення їх стабільного у галузі розвитку й обміну досвідом у галузі науки, освіти та судово-експертної діяльності.

Під час зустрічі також було визначено основні напрями такої взаємодії та співробітництва, а саме – проведення науково-практичних конференцій, навчально-методичних семінарів, практичних занять, у тому числі і бінарних, наукових гуртків, освітніх програм, обмін досвідом, здійснення спільних наукових та практичних розробок, участь у наукових програмах, дослідженнях, грантах, розроблення методичних рекомендацій у сфері судової експертизи та криміналістики, а також можливості доступу до експертної та наукової бази Центру, кафедри та ін.

Глибоко переконані, що ця робоча зустріч стане новим результативним кроком у зміцненні та подальшому розвитку співпраці та взаємодії кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса». Така зустріч є основої взаємодії та партнерства, поштовхом для подальшого розвитку та формування Харківської криміналістичної школи сьогодні в умовах війни.

Разом ми єдині й нездоланні !

Разом наближаємо перемогу !!!

Слава Україні !