Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > В Університеті було проведено практичні заняття з використання первинних засобів пожежогасіння

Ситуація в Харкові доволі складна. Вже не перший місяць постійно виникають пожежі внаслідок обстрілів міста російськими військами. У такий час дуже важливо грамотно діяти саме у перші хвилини загоряння, щоб зупинити розповсюдження вогню й запобігти настанню руйнувань та жертв.

В Університеті було проведено практичні заняття з використання первинних засобів пожежогасіння. Заняття провів керівник відділу з охорони праці Володимир РУДЕНКО. Він ознайомив присутніх з правилами протипожежної безпеки, різними видами вогнегасників, особливостями їх конструкції та використання, а також системами пожежогасіння та внутрішнього водопроводу, якими облаштовані корпуси.

До заходу долучилися студенти, які наразі проживають в укриттях гуртожитків, проректори Юрій БАРАБАШ і Олексій НЕСТЕРОВИЧ, а також коменданти гуртожитків та навчальних корпусів, відповідальні за техніку пожежної безпеки.
Після проведення теоретичної частини заняття було зімітовано первинний осередок пожежі, щоб всі бажаючі мали змогу набути практичних навичок пожежогасіння.

Набуті знання та навички є дуже важливими та можуть врятувати життя.