Увага! Воркшоп для юристів-практиків!

Шановні колеги! Запрошуємо вас доєднатися до триденного воркшопу на тему «Право інтелектуальної власності в контексті адаптації до європейського законодавства».

Спікери заходу:

•  Іларіон Томаров – адвокат, керівник ІР практики Юридичної фірми “Василь Кісіль і Партнери”. Тема виступу: “Сучасна практика ЄС у реєстрації та захисті торговельних марок, яка давно очікує застосування в Україні”.
  • Олексій Столяренко – партнер Baker McKenzie Ukraine, Голова практики ІТ/TMT. Тема виступу: “Виклики для інтелектуальної власності пов’язані зі штучним інтелектом”.
  • Сергій Глотов – доктор філософії, адвокат, асистент кафедри цивільного права НЮУ ім. Ярослава Мудрого, асоційований професор факультету права Вільнюського університету (Литва). Тема виступу: “Система прав на використання в європейському авторському праві”.
  • Антон Капітоненко – адвокат, старший юрист з питань інтелектуальної власності та судового захисту Baker McKenzie Ukraine. Тема виступу: “Патентні права в галузі фармацевтики – стратегічні цілі Україні та IP-механізми”.
  • Сергій Білоус – адвокат, партнер АО Legit, Lead legal counsel в групі компаній Plarium. Тема виступу: “Договори в сфері розпорядження правами інтелектуальної власності в ІТ”.

Захід буде цікавий для: суддів, адвокатів, in-house юристів та широкого загалу представників юридичної професії.

Дата і час: 17, 18 і 19 квітня з 17.00 до 20.00 за Київським часом.

За результатами воркшопу всім учасникам, які відвідають не менше 80% онлайн-зустрічей та пройдуть фінальне опитування, будуть видані сертифікати про участь.

Захід проводиться в Zoom, у межах проєкту Еразмус+ Жан Моне Центр Досконалості «Європейські фундаментальні цінності у цифрову еру», співфінансованого ЄС.

УВАГА: Участь у воркшопі безкоштовна, але кількість місць обмежена. Ми будемо обирати за критеріями відповідності та вмотивованості, тому просимо уважно заповнювати реєстраційну форму!

РЕЄСТРАЦІЯ