UPD! День донора в Університеті!

Наразі склалася доволі складна ситуація в Україні з обігом донорської крові та її компонентів і Харківська область не є виключенням. До колективу Університету звернулися представники Обласного центру служби крові з проханням долучитися до донорського руху та здати кров, яка вкрай необхідна для пацієнтів лікарень та формування запасів банку крові в Харківській області.

Якщо ви не маєте протипоказань для донорства та маєте бажання долучитися до цієї благородної справи, ми просимо вас заповнити невелику форму за посиланням Це допоможе зробити організацію та здачу крові більш зручною.

Долучайтесь до донорського руху, і ваша доброта знайде своє втілення в рятуванні життів. Донорами крові в Україні можуть бути здорові люди віком від 18 років і вагою від 50 кг.

UPD! Здача крові відбудеться 20.09.2023 в одному з приміщень Університету з дотриманням безпекових вимог та санітарних норм.

Час та місце повідомимо всім, хто виявить бажання на зазначену електронну пошту в формі вказаній вище (наразі узгоджується).