Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Стипендіальна програма Joint Excellence in Science and Humanities для дослідників

Програма Австрійської академії наук Joint Excellence in Science and Humanities (JESH) – це програма мобільності, що пропонує суттєву підтримку видатним вченим у всіх галузях досліджень на ранньому етапі їхньої наукової кар’єри. JESH пропонує в’їзну програму для дослідників з 61 цільової країни, а також виїзну програму для австрійських дослідників.

Цілі

Стипендії, що фінансуються в рамках JESH, спрямовані на значне посилення дослідницького ландшафту у відповідній цільовій країні. Стипендіати JESH виступають каталізаторами взаємної “циркуляції мізків” між Австрією та цільовою країною.

Міжнародна співпраця має вирішальне значення для навчання та налагодження зв’язків між дослідниками. Тому метою JESH є сприяння співпраці між колегами з-за кордону та австрійськими науковцями.

Цільова група

Заявки приймаються від дослідників-початківців, які закінчили докторантуру/кандидатську програму не більше 10 років тому і пов’язані з університетською або позауніверситетською дослідницькою установою в одній з цільових країн (JESH Incoming) або в Австрії (JESH Outgoing). Очікується, що після завершення стипендії JESH успішні заявники повернуться до своєї установи.

Одна особа може подати лише одну заявку.

Приймаючі установи в Австрії (JESH Incoming)

Усі інститути та факультети австрійських державних вищих навчальних закладів, Австрійська академія наук та науково-дослідні установи, що фінансуються державою, мають право виступати в якості приймаючих інститутів для програми JESH Incoming.

Приймаючі установи в цільових країнах (JESH Outgoing)

Всі інститути та факультети державних університетів, національних академій наук та науково-дослідних установ, що фінансуються державою, мають право виступати в якості приймаючих інститутів для програми JESH Outgoing.

Обсяг і тривалість фінансування

JESH покриває витрати на проїзд, проживання та харчування під час дослідницького візиту тривалістю щонайменше 1 місяць та щонайбільше 6 місяців. Інші витрати або накладні витрати не покриваються.

Витрати на проживання та харчування оплачуються за фіксованою ставкою у розмірі 2 700 євро на місяць.

Стипендія може розпочатися наприкінці 2024 року. Наполегливо рекомендуємо розпочати дослідницьке перебування не пізніше 1 липня 2025 року.

Оплата

Виплати здійснюються щомісячними платежами на особистий банківський рахунок стипендіата.

Отримати виплату до початку дослідницького стажування неможливо.

Подання звіту

Підсумковий звіт та довідка приймаючої установи повинні бути надіслані електронною поштою не пізніше, ніж через два місяці після завершення дослідницького перебування. Вони повинні бути надіслані на адресу jesh.application@oeaw.ac.at

Стипендіати JESH та їхні приймаючі організації повинні надати інформацію про вплив стипендії JESH для цілей оцінювання.

Інші умови

Заявники мають право подавати заявки до інших (фінансуючих) організацій. Однак про такі заявки та їхні результати необхідно повідомити, надіславши електронного листа на адресу jesh.application@oeaw.ac.at

Стипендіати, які не дотримуються умов JESH, будуть зобов’язані повернути отримане фінансування.

Кінцевий термін подачі заявок – 30 квітня 2024 року.

Більш детальніше ознайомитися з програмою можна за посиланням.