Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Підсумки V Всеукраїнської науково-практичної iнтернет-конференції  «Мовна освіта фахівця: сучасні виклики та тенденції»

22 лютого 2024 року у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася V Всеукраїнська науково-практична iнтернет-конференція «Мовна освіта фахівця: сучасні виклики та тенденції».

Конференція була організована кафедрою іноземних мов з метою окреслення проблем та узагальнення наукових досягнень у галузі лінгвістики та теорії і практики інноваційного навчання мов і культур у полікультурному просторі ХХІ століття.

Понад 80 учасників представили свої наукові матеріали українською,  англійською, німецькою та французькою мовами. На конференції були представлені більше 30 навчальних закладів, зокрема:

• Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  • Київський інститут Національної гвардії України;
  • Національна академія сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного;
  • Національний університет цивільного захисту України;
  • Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
  • Запорізький національний університет;
  • Національний фармацевтичний університет;
  • Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій;
  • Національний університет біоресурсів і природокористування України;
  • Черкаський державний технологічний університет;
  • Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького;
  • Національний університет “Чернігівська політехніка”;
  • Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
  • Полтавський національний педагогічний університет імені В. Короленка;
  • Національній технічний університет “Харківський політехнічний інститут”;
  • Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба;
  • Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова;
  • Харківський національний педагогічний університет імені Г.С Сковороди;
  • Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця;
  • Харківський національний автомобільно-дорожній університет.

За результатами роботи конференції сформовано збірку тез доповідей, в якій представлено дослідження актуальних питань сучасних підходів та інноваційних технологій у викладанні іноземних мов, проблем та перспектив лінгвістичних студій у XXI столітті, викладання іноземних мов професійного спрямування в умовах академічної мобільності та ролі мовної освіти у розвитку навичок міжособистісної та міжкультурної комунікації.