Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Університету стали переможцями III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та отримали дипломи стипендіатів Президента

Студент міжнародно-правового факультету Данило Рудяк та студент Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Андрій Букало стали переможцями III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та отримали дипломи стипендіатів Президента.

Лауреатів стипендії привітали міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, президент Малої академії наук України Станіслав Довгий та інші поважні гості.
Вітаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів у навчанні та натхнення на нові наукові дослідження.