Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Факультету прокуратури відвідали Апеляційну палату Вищого антикорупційного суду!

12 жовтня 2023 року студенти Факультету прокуратури разом зі заступницею декана Анастасією Вилцан відвідали Апеляційну палату Вищого антикорупційного суду!

Це був надзвичайно потужний захід та корисний досвід, який допоміг студентам ознайомитися з організаційними та правовими засадами функціонування Апеляційної палати ВАКСу.

Спікерами зустрічі виступили Голова АП Олександр Семенников та суддя АП Андрій Никифоров.

Також, студенти були присутні на судових засіданнях Апеляційної палати, на яких розглядалися апеляційні скарги на ухвали слідчих суддів щодо застосування запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою до осіб, які підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг.

Захід відбувся за сприяння декана факультету прокуратури Володимира Мариніва та організаційної підтримки Відділу кар’єрної підтримки та працевлаштування Центру рекрутингу, маркетингу та комунікацій Університету.

За результатами зустрічі кожен з її учасників отримав іменний сертифікат.

Висловлюємо вдячність керівництву та представникам АП ВАКСу за надані можливості, ваша підтримка та досвід надзвичайно важливі та необхідні для зростання та формування молодої плеяди юристів України!