Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти 3 курсу факультету слідчої та детективної діяльності стали фіналістами першого в Україні Антикорупційний квесту

Студенти 3 курсу факультету слідчої та детективної діяльності Корсун Артем, Кожухар Олена, Лобанова Анастасія, Павлова Вікторія стали фіналістами ПЕРШОГО в Україні Антикорупційний квесту для студентів, які прагнуть навчитися розпізнавати та протидіяти корупції‼️

🔷 завдання для квесту розробляли експерти НАЗК, НАБУ, САП та ВАКС, вони ж допомагали учасникам їх розв’язувати, оцінювали досягнення та надавали прямі рекомендації.

🔷У перший день змагань учасникам довелося рухатися між різними локаціями, збираючи інформацію і дізнаватися про корупційну історію продажу університетського майна.

🔷Другий день був присвячений розв’язанню кейсу, включаючи розкриття корупційної схеми та залучення відповідальних осіб до відповідальності.

🔷Третій день включав судове засідання, де учасники виступали як сторона обвинувачення.

🎉👏🔥Вітаємо наших студентів, пишаємося прогресивною молоддю, бажаємо нових успіхів!