Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Розпочато відбір учасників до «Школи професійного розвитку для викладачів кримінального права»

Вже традиційно кафедра кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні організовують «Школу професійного розвитку для викладачів кримінального права», яка відбудеться4-6 грудня 2023 року в Києві.

До участі в Школі запрошуємо викладачів та викладачок дисциплін кримінального права з різних закладів вищої освіти, які прагнуть дізнатись про нові ідеї в кримінальному праві, удосконалити методику викладання та поспілкуватись з розробниками нового Кримінального кодексу України.

Викладачами Школи будуть відомі професори кримінального права, які в рамках авторських лекцій розкажуть про сучасні тенденції в науці кримінального права, обговорять проєкт Кримінального кодексу України, особливості імплементації Директив ЄС щодо кримінальних правопорушень, трансформацію системи кримінально-правових засобів, а також інші важливі новації кримінального права та його викладання.

Для участі в конкурсному відборі, до 15 листопада 2023 року (включно), необхідно заповнити через Google Form заявку та зазначити свою мотивацію.