Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Ректор Університету Анатолій Гетьман отримав сертифікат про підвищення кваліфікації керівників закладів вищої освіти «Особливості управління закладами вищої освіти та освітнім процесом в умовах воєнного стану»

Складні часи потребують нових раціональних та ефективних управлінських рішень, підходів до організації навчального процесу та науково-дослідницької діяльності закладів вищої освіти України.

Ректор Університету Анатолій Гетьман з 5 по 13 грудня 2022 року успішно пройшов навчання за програмою підвищення кваліфікації керівників закладів вищої освіти «Особливості управління закладами вищої освіти та освітнім процесом в умовах воєнного стану» та отримав відповідний сертифікат.

Освітня програма складалася з 8-ми тем та підсумкового тестування:

1. Результати проведення вступних випробувань з використанням національного мультипредметного тесту, магістерського тесту навчальних компетенцій та магістерського комплексного тесту.
  2. Підготовка здобувачів освіти до національного спротиву.
  3. Особливості акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в період дії воєнного стану.
  4. Впровадження сучасних цифрових технологій. Інформаційно-комунікаційна діяльність ЗВО, створення нових цифрових платформ.
  5. Запровадження енергоощадних технологій та особливості функціонування ЗВО в осінньо-зимовий період.
  6. Особливості управління ЗВО та формування контингенту здобувачів вищої освіти в умовах воєнного стану.
  7. Особливості організації освітнього процесу.
  8. Забезпечення внутрішньої та міжнародної академічної мобільності, шляхи повернення нашої молоді в Україну.

Кожен з нас перебуває в умовах кардинальних трансформацій в освітньому процесі, зумовлених коронавірусною хворобою (COVID-19) та наразі війною в Україні. Але кожен має бути ефективним на своєму місці, щоб вносити свою частинку в нашу спільну Перемогу. Відповідні освітні програми дають можливість навчатися, ділитися власним досвідом прийняття ефективних рішень, нових освітніх практик та методик викладання, створення цифрових освітніх платформ та розвитку академічної мобільності. Тож кожен має використовувати наявні можливості для вдосконалення та розвитку.