Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Професор кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Віктор Шевчук на запрошення Польського криміналістичного товариства приймає участь у роботі Криміналістичного конгресу “Криміналістика – красива 130 літня”

Цей важливий міжнародний науково-практичний захід об’єднує:
11-й з’їзд кафедр, установ, лабораторій та криміналістичних груп та
VIII Міжнародний науковий симпозіум Польського криміналістичного товариства. Такий криміналістичний форум і зʼїзд кафедр криміналістики пов’язаний із ювілейним святкуванням 60-річчя заснування кафедри криміналістики факультету права та адміністрації Ягеллонського університету в Кракові та 50-річчя заснування Польського криміналістичного товариства.

Криміналістичний форум буде проходити протягом трьох днів з 28 по 30 червня 2023 року у Кракові на факультеті права та адміністрації Ягеллонського університету.
Наукова доповідь професора Віктора Шевчука «Actual problems of using digital criminalistics in the investigation of war crimes in Ukraine» =«Актуальні проблеми використання цифрової криміналістики в розслідуванні військових злочинів в Україні»= включена до програми міжнародного криміналістичного заходу і заплановано виступ та участь як спікера на цьому важливому з’їзді криміналістів.

До участі у цьому міжнародному криміналістичному форумі запрошені відомі науковці-криміналісти багатьох країн світу (Польша, Литва, Венгрія, Греція, Словакія, Украіна та ін.), практичні працівники судових та правоохоронних органів, які досліджують важливі проблеми сучасної криміналістики та судової експертизи в сучасних умовах війни та глобальних загроз XXI століття.

Професор Віктор Шевчук виступив із вітальною промовою до учасників зібрання та висловив слова глибокої вдячності полякам, європейцям і усім, хто сьогодні підтримує Україну в складний час війни з російськими окупантами. Акцентовано увагу на підвищенні ролі криміналістики в сучасних умовах воєнного часу, у тому числі і при виявленні, документуванні та розслідуванні воєних злочинів, що вчиняються військовими РФ на територіі Украіни.

В реаліях сьогодення криміналістика та юридична наука, зазначив доповідач, об’єднують нас, науковців Украіни та Європи, і вселяють надію на нашу скорішу перемогу та на перспективи розвитку сучасної науки задля подальшого мирного розвитку нашого суспільства.
Разом до Перемоги !!!
Слава Украіні!!!