Запрошуємо на конференцію “Rhodes Model Regional Co-operation 2023”!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо на конференцію “Rhodes Model Regional Co-operation 2023”!

Родоська модель регіонального співробітництва або RhodesMRC, конференція молодіжного лідерства, яка вперше представила міжнародній академічній спільноті симуляції Середземноморського Союзу, Чорноморського економічного співробітництва, Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Ліги арабських держав, Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва або Організації американських держав, повертається до свого 13-го випуску, а також симуляції Ради євроатлантичного партнерства або Північноатлантичної ради НАТО і Ради Європи, повертається в 13-й раз, маючи на меті зібрати старшокласників, студентів, молодих науковців і фахівців на Родосі, Греція, для отримання максимально корисного досвіду роботи на конференції.

13-та RhodesMRC 2023 відбудеться на Родосі, Греція, 18-22 жовтня 2023 року для університетської версії, відкритої як для студентів, так і для випускників, і 09-12 листопада 2023 року для середньої школи (9-12 класи).

Цьогорічне видання вже отримало підтримку Генерального секретаря Ради Європи пані Марії Пейчинович Бурич, Відділу публічної дипломатії НАТО та Національної комісії з прав людини Грецької Республіки.

Студенти, молоді науковці в галузі права, політології та міжнародних відносин, дипломати або просто “фанати” міжнародних відносин щороку збираються на Родосі, щоб змоделювати роботу органів та комітетів низки регіональних міжнародних організацій, здобути цінний досвід ведення переговорів та прийняття рішень, спеціалізуючись на складних темах, зосереджених на конкретних регіонах планети.

Інформація додається:

Офіційний конкурс RhodesMRC 2023 для університетських та шкільних видань;

Презентація університетської версії RhodesMRC 2023.

Приєднуйтесь до унікальних симуляцій ОБСЄ, НАТО, Ради Європи, Африканського Союзу, Ради Європейського Союзу, Середземноморського Союзу, Організації американських держав, Ліги арабських держав та вперше ОЕСР, а також спеціальної судової конференції.

Подача заявок відкрита за посиланням.

Контактна інформація:

Із загальними питаннями ви можете звертатися до нас за адресою: contact@rhodesmrc.org. Щодо заявок, ви можете зв’язатися з нами за адресою: applications@rhodesmrc.org.