Прйшла зустріч в рамках проекту “NLU together forever”

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Прйшла зустріч в рамках проекту “NLU together forever”

Сьогодні, нам стало цікаво, чи було у вашому студентському житті таке, що на захід ви прийшли з одним другом, а пішли з новою дружньою компанією?

Так! Справді, це досить часто трапляється під час подій в рамках проекту “NLU together forever”

Ви приходите разом з товаришем, а після цікавих дискусій і обговорень знаходите багато нових друзів, з якими бажаєте поділитися новими враженнями від зустрічі

Три останні заходи у Києві та Харкові були саме такими. Учасники не лише збагатилися новими знаннями від чудових спікерів, таких як: Ануш Туманянц, Ірина Череватенко та Віталій Марченко, Тетяна Курман та Дар’я Данілік, а й розширили свої соціальні мережі

Ні! Якщо ви досі не мали такого досвіду, то це означає, що перед вами ще багато можливостей!

Тож очікуйте нові анонси в рамках проекту “NLU together forever” і приєднуйтеся до них!