Представники Університету виступили у Міжнародній фундації “Соняшники”

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Представники Університету виступили у Міжнародній фундації “Соняшники”

25 липня 2022 р. у Варшаві була заснована Міжнародна фундація «Соняшники» (“Sunflowers Project”), покликана документувати та збирати докази воєнних злочинів, вчинених Росією проти України, а також здійснювати допомогу постраждалим від їх вчинення. Така діяльність буде сприяти здійсненню міжнародного правосуддя над воєнними злочинцями.

Від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого виступили: професор кафедри кримінального права Михайло Шепітько та доцент кафедри міжнародного права Оксана Сенаторова.

Також фундаторами Міжнародної фундації «Соняшники» виступили: Анна Адамська-Галлант (експерт з питань правосуддя проєкту “Pravo-Justice”), Ева Гофманська (правовий експерт), Павел Віллінські (суддя Верховного суду Польщі), Миколай Пєтржак (адвокат Польської асоціації адвокатів), Вітольд Клаус (адвокат Польської асоціації адвокатів) та Наталя Кілма-Петровська (адвокат Польської асоціації адвокатів).