Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти! Пропонуємо вам взяти участь у підготовці аналітичних матеріалів, присвячених прийняттю Закону України «Про адміністративну процедуру»

Шановні студенти! Запрошуємо вас спробувати себе в написанні текстів на юридичну тематику. Ви не лише отримаєте публікаційний досвід, але й заявите про себе як фахівця на офіційних ресурсах.

Пропонуємо вам взяти участь у підготовці аналітичних матеріалів, присвячених прийняттю Закону України «Про адміністративну процедуру» та його впровадженню в правове поле України.

Цей Закон є одним із найбільш значимих для євроінтеграційного руху нашої держави. Він регулює відносини публічної адміністрації з громадянами, бізнесом і громадськими організаціями за найкращими європейськими стандартами.

Ця ідея реалізується за сприяння проєкту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR).

Студенти, які виявлять бажання взяти участь у підготовці публікацій, зустрінуться з керівниками проєкту EU4PAR, отримають фахову допомогу від райтера, а їх тексти будуть розміщені на порталі про реформування державного управління та у соціальних мережах Реформи державного управління та проєкту EU4PAR. Читачами порталу є державні службовці, представники органів місцевого самоврядування, політичні лідери, експерти з реформування державного управління та адміністративних послуг.

Не втратьте свій шанс вже зараз під час навчання зробити внесок у майбутнє кар’єрне зростання та отримати досвід комунікації, аналізу та публікаційної активності!

Звертайтеся до Ірини Володимирівни Бойко за тел. (050) 312 1751 або на електронну пошту ir_boiko@ukr.net.