Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Організаційний комітет запрошує взяти участь у традиційній, щорічній харківській осінній міжнародній науковій конференції з кримінального права, яка відбудеться 24 листопада. Тема конференції «Кримінально-правова протидія корупції у воєнній та повоєнній Україні»

Цьогоріч будемо дискутувати щодо таких основних напрямів:

1) «Антикорупційна реформа в Україні періоду повномасштабного вторгнення рф: новації законодавства і правозастосовчої практики»;

2) «Антикорупційний контрнаступ: забезпечення невідворотності відповідальності за корупцію в умовах воєнного стану та у період післявоєнного відновлення України».

3) «Актуальні питання кримінально-правової протидії корупції в законодавстві та правозастосовчій практиці, зумовлені повномасштабним вторгненням рф: шляхи їх вирішення».

Щиро просимо шановних учасників дотримуватись основних напрямів дискусії.

Завдяки Збройним Силам України цього року маємо можливість провести конференцію в двох форматах: 1) офлайново в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та 2) он-лайн в Zoom.

Точне місце проведення повідомимо згодом зареєстрованим учасникам.

Для участі в конференції просимо до 17 листопада заповнити заявку за посиланням та надіслати тези доповіді на електрону адресу: conference2022crime@gmail.com

Оргкомітет має на меті видати збірник тез доповідей після проведення конференції і запропонувати учасникам, які заявлять найбільш актуальні доповіді, до 15 хв. для виступу з ними.

Програму конференції, Zoom-посилання для участі у ній та YouTube-посилання для слідкування за її роботою оргкомітет буде надсилати електронною поштою усім зареєстрованим учасникам за 2-3 дні до проведення конференції.

Робочі мови конференції: українська та англійська.

Інформаційний лист

Контактна особа від організаційного комітету: Новікова Катерина, +380509280928, +380939221844 (Viber, Telegram).