«NLU together forever» знов запрошує всіх на зустріч!

Шановні студенти !
Програма «NLU together forever» знову відкриває двері для всіх, хто прагне дізнатись більше  та запрошує на нові зустрічі з викладачами нашого Університету!
Нові зустрічі будуть цікаві студентам НЮУ ім. Я. Мудрого, які знаходяться у Харкові та в яких є можливість особисто подивитись на світ через призму такої науки, як криміналістика, почути історію її становлення, дізнатись більше про сучасний стан та перспективні напрями розвитку.

У світі щодня вчиняються тисячі кримінальних правопорушень, а в Україні, через дії агресора – сотні щогодини. Процес їх розслідування є складним, заплутаним та винятковим, але як показує нам історія, – всі злочини будуть розкриті. Як говорив літературний персонаж Артура Конан Дойла Шерлок Холмс: «винятковість неминуче дає нам ключ, чим більше безбарвним і буденним є злочин, тим важче його розкрити». Вам цікаво дізнатись, як криміналістичні знання допомагають правоохоронним органам у розслідуванні кримінальних правопорушень? Якщо так, тоді ці зустрічі саме для вас

Місце проведення: Харків
Дата офлайн-зустрічі : 27. 10. 2023 р. об 11.00.

Тема : «Криміналістика: реальні приклади судово-слідчої практики та вигадані суспільством міфи» (к. ю. н., асистент Василь Баранчук).

Тема : «Криміналістика в історичному та сучасному  вимірі : видатні вчені-криміналісти та цікаві факти»  (к. ю. н., асистент Інна Колесникова).

В межах заходу планується відвідування Криміналістичного полігону та музею.

Бажаючим потрібно зареєструватися VVBaranchuk@gmail.com

Адресу місця, де будуть проходити зустрічі, ми надішлемо електронною поштою після реєстрації.
Будемо раді бачити саме тебе!

Бережіть себе та до зустрічі !