«NLU together forever» знов запрошує всіх на зустріч!

Поринь у дивовижний світ та таємниці криміналістики ! Відкрий для себе двері в захоплюючий світ криміналістичних знань та практичних навичок роботи доказами.

В реаліях сьогодення особливого значення набувають знання із судової балістики та криміналістичної вибухотехніки, а також мистецтво вмілого застосування таких знань та навичок на практиці.

Раді анонсувати Вам нові спеціальні зустрічі , які будуть цікаві для всіх студентів нашого Університету, але особливо для тих, хто вивчає криміналістику.

23.10.2023 р. 13.15 для студентів 4 курсу Університету, які знаходяться у Харкові і в кого є можливість прибути, вiдбудеться офлайн-зустріч і практичне заняття з викладачами кафедри криміналістики.

Тема : «Сучасні проблеми судової балістики та її роль у розслідуванні кримінальних правопорушень» (д.ю.н., проф. Шевчук В.М.);

Тема : «Слідчий огляд у кримінальних провадженнях, повʼязаних із застосуванням вогнепальної зброї та вибухами» (к.ю.н., доц. Борисенко І.В.).

В межах заходу планується також відвідування Криміналістичного полігону та Музею криміналістики.

Реєстрація за електронною поштою :

a.a.dmytriyeva@nlu.edu.ua

Адресу місця, де будуть проходити зустрічі, ми надішлемо електронною поштою після реєстрації

Запрошуємо на зустріч! Буде цікаво!Очікуємо Вас, до зустрічі!