Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет привітав співробітників та студентів із прийдешнім святом Великодня

Напередодні світлого Христового Воскресіння Університет підготував для колективу та харків’ян великодній подарунок. Співробітники університетської їдальні з любов’ю випекли понад дві тисячі пасок, які освятив священик Православної церкви України Архієпископ Митрофан.

Співробітники та науково-педагогічний склад, які наразі перебувають у Харкові та забезпечують функціонування структурних підрозділів, відділів та служб Університету отримали святкові набори від ректорату. Доброю традицією стала підтримка і сімей студентів та внутрішньо переміщених осіб, які втратили житло та знайшли прихисток в гуртожитках Університету, які також отримали святкові паски. Частину великодніх пасок передали у вигляді гуманітарної допомоги містянам та волонтерським організаціям.

Сподіваємося, що часточки добра і світла, які ми передали разом із запашними пасками, зігріють душі наших захисників і рятувальників та допоможуть створити святковий настрій навіть у часи важких випробувань.

Від усього колективу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого ми бажаємо всім гарного святкування Великодня, а також миру, здоров’я та процвітання українському народові!